Niemal 100 osób z całej Polski odebrało 7 grudnia 2019 r. dyplomy na gali zakończenia 5 edycji Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności. W czasie trzymiesięcznego szkolenia uczestniczyli w wykładach i warsztatach prowadzonych przez czołowych przedstawicieli świata biznesu, polityki i mediów.

Gala finałowa V edycji Szkoły Przywództwa odbyła się 7 grudnia 2019 roku w głównej siedzibie PKO Banku Polskiego. W czasie finałowego zjazdu absolwenci zaprezentowali wyniki warsztatów, wysłuchali wykładu prezesa Instytutu Wolności - Igora Janke na temat zarządzania kryzysami oraz uczestniczyli w wykładzie i dyskusji z Panią Minister Rozwoju Jadwigą Emilewicz, która była gościem specjalnym gali. Następnie odbyło się wręczenie dyplomów, na którym obecni byli Pani Anna Grabowska – wiceprezes firmy Żabka oraz Pan Wojciech Hann – przedstawiciel wykładowców. 

Tegoroczna jubileuszowa edycja Szkoły Przywództwa trwała od września do grudnia. W jej ramach odbywały się warsztaty i wykłady z przedsiębiorcami, politykami i samorządowcami, trenerami i dziennikarzami. Wśród nich znaleźli się Zbigniew Jagiełło, Krzysztof Pawiński, Paweł Przewięzlikowski, Wojciech Hann, Andrzej Zybertowicz,  ambasador Jonathan Knott, Witold Jurasz, Maciej Witucki, Andrzej Zybała, Sławomir Jastrzębowski,  Andrew Michta, Radosław Pyffel, Olaf Osica, Katarzyna Pisarska, Jan Śpiewak, Marcin Piasecki, Łukasz Warzecha, Tomasz Siemoniak, Wojciech Śliż, Wojciech Szewko, Kamil Kamiński.  

 

Poprowadzono zajęcia z takich tematów jak gospodarka, stosunki międzynarodowe, bezpieczeństwo, polityka czy media. Uczestnicy poznali dobre praktyki zaczerpnięte z wojskowości i edukacji, wielkich przedsiębiorstw i start-upów. Pojawili się też najlepsi eksperci ds. międzynarodowych, którzy opowiadali o Chinach, Rosji, USA, Ukrainie i Niemczech, dyplomacji publicznej i geopolityce.

Szkoła Przywództwa była też świetną okazją do networkingu – poznania nowych osób, wymiany kontaktów dla realizacji wspólnych projektów. Taką przestrzenią jest również Klub Absolwenta, który rozwija się i będzie współtworzony przez uczestników Szkoły Przywództwa.

Wszystkich zainteresowanych naszym programem – osoby, które chciałyby wziąć udział w kolejnej edycji Szkoły Przywództwa, zapraszamy do zapisania się na newsletter znajdujący się na stronie szkola.instytutwolnosci.pl. Wszystkim osobom, które zostawią nam swojego maila, prześlemy informację o starcie rekrutacji i szczegółach przyszłych zajęć.

Dziękujemy partnerom tegorocznej edycji: 

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w kolejnej edycji Szkoły Przywództwa, wpisz poniżej swój mail! 

Wówczas informacje o starcie rekrutacji trafią do Ciebie bezpośrednio i dowiesz się o tym jako pierwszy/a.

Nasi wykładowcy

Zbigniew Jagiełło

Zbigniew Jagiełło

Prezes zarządu PKO BP od 2009

Jadwiga Emilewicz

Jadwiga Emilewicz

Minister Przedsiębiorczości i Technologii

Paweł Przewięźlikowski

Paweł Przewięźlikowski

Prezes Zarządu firmy biotechnologicznej Selvita

Witold Jurasz

Witold Jurasz

Były dyplomata, Prezes Ośrodka Analiz Strategicznych

Jan Ołdakowski

Jan Ołdakowski

Dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego

Jacek Siwiński

Jacek Siwiński

Prezes Velux Polska

Aktualności

  • All
  • Szkola Przywodztwa

Wspierają nas

 

Partnerzy wspierający

Partnerzy