Startuje rekrutacja do IV edycji Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności - elitarnego kursu dla aktywnych liderów angażujących się w inicjatywy społeczne, polityczne i gospodarcze. To unikatowe spotkania z szefami największych polskich firm, ekspertami politycznymi i trenerami kompetencji miękkich. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 listopada.

 

IV edycja szkolenia wystartuje w lutym i potrwa do maja 2018 roku. W tym czasie uczestnicy wezmą udział w 9 weekendowych zjazdach. Program tegorocznych zajęć obejmuje trzy obszary tematyczne: przywództwo, polityka oraz gospodarka, kluczowe dla osób chcących uczestniczyć w życiu polityczno-gospodarczym. W ramach zjazdów odbywają się warsztaty kompetencji miękkich, ćwiczenia case-studies, wykłady oraz sesje networkingowe.

 


 

Więcej o IV edycji Szkoły Przywództwa:

Program IV edycji

Wykładowcy

Kalendarz IV edycji

Wspierają nas

 

Partnerzy wspierający

Partnerzy