Przedsiębiorcy, naukowcy, społecznicy i menedżerowie, politycy, samorządowcy i inżynierowie - 100 liderów z całej Polski, reprezentujących różne środowiska i branże zawodowe, dołączyło do grona uczestników Szkoły Przywództwa.

3 lutego otworzyliśmy 4. edycję naszego programu, a gośćmi tego wydarzenia byli prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego Jan Ołdakowski i twórca koncepcji Szkoły - Igor Janke. 


 Zobacz film:


 

Drugiego dnia zajęć uczestnicy spotkali się z Radosławem Pyfflem, wicedyrektorem Azjatyckiego Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB), który opowiedział o współczesnych Chinach i konsekwencjach budowy Nowego Jedwabnego Szlaku dla Polski, Europy i świata. Pierwszy zjazd Szkoły zakończył Maciej Witucki, prezes Work Service. Jego wykład dotyczył kluczowych kompetencji, które będą niezbędne na rynku pracy przyszłości. 

 

Wspierają nas

 

Partnerzy wspierający

Partnerzy