Budujesz swoją firmę lub kierujesz ambitnym zespołem? Działasz społecznie, w samorządzie lub angażujesz się w politykę? Może opowiadasz o świecie jako dziennikarz albo bloger? Ważne, żebyś podczas planowania swojej kariery myślał o dobrze swojej społeczności czy też rozwoju Polski - a Szkoła Przywództwa będzie świetnym miejscem dla Ciebie. Zgłoszenia do V edycji naszego programu przyjmujemy do 10 czerwca 2019. 

Tegoroczne zajęcia potrwają od września do grudnia 2019 i weźmie w nich udział 100 liderów z całego kraju. Prelekcje, warsztaty i ćwiczenia rozwojowe poprowadzą znani przedsiębiorcy, eksperci, dyplomaci i trenerzy. Wśród nich między innymi prezes największego banku w Polsce, założycielka Europejskiej Akademii Dyplomacji czy dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego. 

W ciągu czterech lat funkcjonowania, Szkołę Przywództwa ukończyło 470 osób. Uczestnicy zajęć, wśród największych korzyści uzyskanych dzięki udziałowi w naszym programie, wymieniają możliwość poznania nowych osób wywodzących się z różnorodnych środowisk, o różnych talentach i kontaktach. To, a także unikalna wiedza przekazywana przez wykładowców, daje szanse na spojrzenie na otaczającą rzeczywistość z nowej perspektywy. "Szkoła Przywództwa to niesamowici ludzie i szansa na zmianę własnych postaw i przekonań. Jeśli myślisz, że jesteś mistrzem świata, odkryjesz, ile Ci do nich brakuje. Jeśli myślisz, że jesteś skromnym średniakiem możesz odkryć, że to atut dobrego lidera" -  mówi Karol Grabiec, menedżer kultury, absolwent IV edycji SPIW.

Udział w programie daje również impuls do podjęcia nowych działań. Wielu z uczestników po zakończeniu Szkoły decyduje się na tworzenie nowych projektów i organizacji, start w wyborach samorządowych czy też zmianę pracy. "Szkoła Przywództwa była dla mnie najważniejszym wydarzeniem roku. Świetni ludzie, różne punkty widzenia i wielka inspiracja do działania. Efekt? Od zeszłego roku trzy razy awansowałem. Uważam, że ten program miał olbrzymi wpływ na moją mentalność" twierdzi Michał Barcik, absolwent IV edycji SPIW.

Dowiedz się więcej o tegorocznym programie Szkoły i zasadach uczestnictwa można znaleźć pod linkiem: V edycja SPIW lub przejdź do formularza rekrutacyjnego.

 

Wspierają nas

 

Partnerzy wspierający

Partnerzy