• Szkoła Przywództwa to doskonała inwestycja we własny rozwój. Była również nieocenionym doświadczeniem w poznaniu siebie – własnych mocnych stron i doskonaleniu ich. Dodatkowym atutem była możliwość nauki od samych autorytetów tj.: Joanna Czarnecka, gen. Roman Polko czy Charles Crawford. Jestem dumna mogąc zaliczać się do grona absolwentów Szkoły Przywództwa.
  Dagmara Maria Boruc Magister psychologii, IV edycja
 • Uczestnictwo w Szkole Przywództwa to dla mnie ogromna dawka wiedzy - tej merytorycznej, oraz tej życiowej, opartej na ryzykowaniu, decyzjach, konsekwencjach i pracy nad sobą. To też możliwość poznania różnorodnych ludzi - nie zawsze podobnych do nas, ale zawsze zajmujących się wyjątkowymi zajęciami; ludzi nie zawsze zgadzających się ze sobą, ale zawsze chętnych do rozmów i działania; takich, od których chcesz czerpać i z którymi chcesz się dzielić.
  Anna Borowiec Project manager, IV edycja
 • To były najlepiej zainwestowane cztery miesiące w moim życiu. To inspirujące wykłady, praktyczne warsztaty, a przede wszystkim niesamowici pełni energii i pozytywnej motywacji ludzie, którzy sprawiają że sam od siebie zaczynasz oczekiwać więcej. Najważniejsze co zostaje po ukończeniu Szkoły Przywództwa, to wiara we własne możliwości.
  Marcin Zastępca Dyrektora Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., II edycja
 • Szkoła dała mi odwagę, by próbować coś zmienić, obudziła poczucie, że warto na to się zdecydować i przekonała, iż mam z kim to robić.
  Adrianna Szubielska-Malińska Radczyni prawna, IV edycja
 • Szkoła Przywództwa nie jest zwykłym szkoleniem z kompetencji miękkich ani kursem menedżerskim; to jedyna w swoim rodzaju szansa nie tylko na rozwój osobisty, ale też nas spojrzenie na świat z nowej perspektywy. Warto posłuchać najwyższej klasy ekspertów, będących wykładowcami Szkoły, ale warto też poznać jej uczestników - dynamicznych młodych ludzi z różnych środowisk i o różnych poglądach, ale zawsze z pasją i ambicjami zmieniania otaczającej ich rzeczywistości.
  Dorota III edycja, Wrocław
 • Udział w programie Instytutu Wolności pozwolił mi poszerzyć horyzonty myślowe. Szkoła uruchomiła pozytywne zmiany w samoocenie oraz w postrzeganiu innych ludzi i ugruntowała troskę w dbaniu o dobro wspólnoty narodu i państwa.
  Karol Grabiec Menadżer kultury, społecznik, IV edycja
 • Ludzie – tak jednym słowem można określić największą wartość Szkoły Przywództwa. Myślę tu o wykładowcach, którzy chętnie dzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem oraz rozpalali w nas poczucie sprawczości. Mówię o uczestnikach, których niesamowita energia wzmacniała poczucie wpływu i nakręcała do działania, a wciągające rozmowy oraz wymiana wiedzy i pomysłów zaowocowały wieloma ciekawymi projektami. Myślę też o organizatorach, dzięki zaangażowaniu których to wszystko było możliwe. Uczestnictwo w Szkole otwiera głowę i daje okazję do rozwoju własnych kompetencji oraz poszerzenia horyzontów. Jeśli tego właśnie szukasz, nie mogłeś trafić lepiej. Sprawdziłam i polecam! Czytaj więcej ...
  Małgorzata Konsultant i Project Manager, Warszawa, II edycja
 • Szkoła Przywództwa to było coś niesamowitego. I nie mówię tu tylko o najlepszych ekspertach w Polsce jako prelegentach. To bez wątpienia było niesamowite, ale największą wartością w Szkole są inni współuczestnicy. Cała grupa (ponad 100 osób!) to genialni ludzie – olbrzymia chęć działania, niesamowite dokonania i jeszcze większe plany na przyszłość. Jestem dumny, że poznałem tylu przyszłych liderów. To od nich nauczyłem i dowiedziałem się najwięcej, a motywację do działania mam zapewnioną jeszcze na długie lata – za to chciałbym serdecznie Wszystkim uczestnikom podziękować. I mówię Wam – nie traćcie czasu tylko zapisujcie się na kolejną edycję, a poznacie co najmniej sto równie ciekawych osobistości!
  Ignacy III edycja, Kraków
 • Najskuteczniejszym przepisem na udaną karierę jest połączenie unikalnej wiedzy z wyjątkowymi ludźmi i to właśnie przepis, który Szkoła Przywództwa Instytutu Wolności przygotowała dla swoich uczestników. Jako jej dumny absolwent chciałbym ją gorąco polecić wszystkim aspirującym do miana przyszłej elity naszego pokolenia, bo to właśnie cel, który łączy wszystkich jej uczestników. Dodatkowo, uczestnictwo w Szkole pozwala na poznanie inspirujących ludzi, którzy w swoich pasjach, wykształceniu, poglądach i osobowości są różni, ale łączy ich jedno – pasja poszukiwania.
  Marcel III edycja, Członek Komisji Rewizyjnej Forum Młodych Dyplomatów
 • Udział w Szkole Przywództwa dał mi ogromną dawkę wiedzy, motywacji i otworzył "oczy" na wiele aspektów z obecnego świata gospodarki, polityki i niebywale istotnych kompetencji miękkich. Zajęcia i możliwość rozmów z wybitnymi wykładowcami i praktykami to ogromny atut tej szkoły i jej wyróżnik. Szkołę polecam wszystkim otwartym na wiedzę, rozwój i poznanie wielu interesujących i kreatywnych Liderów z całej Polski. A co najważniejsze, to właśnie w Szkole Przywództwa dowiedziałam się że sukces zależy od wiedzy i umiejętności tylko 15%, kluczowe - bo aż 85% jest nastawienie i wiara we własne możliwości!
  Ewelina Nycz Rzeszów, II edycja
 • To był milowy krok w mojej dotychczasowej karierze. Nigdy wcześniej nie odbyłem tak wielu pasjonujących i inspirujących rozmów o wyzwaniach naszego społeczeństwa. Nie znam drugiego takiego miejsca, w którym gwiazdy polskiej polityki i biznesu dzieliłyby się tak szeroko tajnikami swoich sukcesów, traktując uczestników zajęć jak równych sobie rozmówców. Kolejnym powodem, dla którego warto aplikować do udziału w SPIW jest szansa wieloletniej współpracy z absolwentami szkoły i Instytutem Wolności
  Arkadiusz Stowarzyszenie Mediujmy.pl, Kraków, II edycja
 • Jest mi niezwykle miło polecić Szkołę Przywództwa Instytutu Wolności. Kurs był niezwykłą przygodą intelektualną oraz towarzyską. Spotkałem znakomitych wykładowców i uczestników. Szkoła ta była świetnym uzupełnieniem moich studiów Master of Business and Administration.
  Łukasz Rzecznik prasowy Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy, III edycja
 • Szkoła Przywództwa to fantastyczni, ciekawi i inspirujący ludzie, zarówno wśród prelegentów jak i uczestników. Spotkania i rozmowy pozostawiają niezwykle cenną chęć do dalszego działania oraz szerokie pole do współpracy.
  Marta Warszawa, II edycja
 • Miałem przyjemność prowadzenia zajęć w Szkole Przywództwa. To było bardzo przyjemne i ciekawe doświadczenie. Spotkałem się z grupą aktywnych młodych ludzi, którym nie tylko zależy na własnym rozwoju, ale także chodzi o coś więcej w życiu - aktywiści samorządowi, wolontariusze i działacze różnych społecznie użytecznych projektów. Uczestnicy to wymagająca grupa, oczekująca wysokiego poziomu pracy warsztatowej. Bardzo cieszy, że przyszłe elity w sposób świadomy i z zaangażowaniem inwestują w siebie i pracują nad sobą.
  Robert Kozak wykładowca w II i III edycji
 • To idealne miejsce dla młodego, utalentowanego, lidera, który ma ambicje, aby nasz kraj był jeszcze lepszy. Seminaria, wykłady, warsztaty, ćwiczenia ze świetnymi fachowcami w swoich dziedzinach, a przede wszystkim budowanie silnych więzi partnerskich do działania i przyjazna atmosfera – to wszystko możecie tutaj znaleźć. Uczestnictwo w Szkole dało mi możliwość poznania wielu interesujących osób o ogromnej wiedzy, wymiany poglądów i doświadczeń.
  Marcin Doradca Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, II edycja
 • Polecam udział w projekcie wszystkim tym, którzy chcą uczyć się o zmieniającej się roli przywództwa we współczesnym świecie. Dyskusje z prelegentami przyniosą wam ciekawe i nieoczywiste odpowiedzi. Pozwolą spojrzeć w szerszej perspektywie na niektóre zjawiska, ich złożoność i konsekwencje. Pomogą Wam też zrozumieć, że tylko małymi krokami można osiągać wielkie rezultaty.
  Mariusz European Centre of Arbitration, Warszawa, II edycja
 • Szkoła Przywództwa to najefektywniejsza inwestycja naszego czasu w rozumiany pod każdym względem rozwój. Możemy tam poznać fantastycznych wykładowców i uczestników zajęć, nauczyć się wielu praktycznych umiejętności, poszerzyć swoją wiedzę, zainspirować się do aktywnego pokierowania swoją drogą biznesową jak i społeczną, a przy tym wszystkim dobrze się bawić. Jest to chyba jedyny taki program łączący w sobie te wszystkie cechy oraz dający nam ogromne możliwości rozwojowe.
  Rafał Warszawa, II edycja
 • Polecam udział wszystkim, którzy zmieniają otaczającą ich rzeczywistość i mają zadatki na bycie prawdziwym liderem. Znalezienie się w takim gronie to nobilitacja. Jestem dumny, że zostałem absolwentem SPIW.
  Grzegorz Warszawa, II edycja
 • To doświadczenie, które zmienia życie. Warsztaty prowadzone są przez wykładowców o ogromnym doświadczeniu, kompetencjach i wiedzy. Po zajęciach z Charlesem Crawfordem, Joanną Malinowską-Parzydło czy Tomaszem Chmalem czułem, że zdobywam umiejętności światowej klasy.
  Karol Warszawa, II edycja
 • Wykłady z Jarosławem Gowinem, Tomaszem Siemoniakiem czy Andrew Michtą pozwoliły racjonalnie spojrzeć na niektóre kwestie z innej perspektywy. Z kolei warsztaty prowadzone przez Igora Janke czy Charlesa Crawforda usystematyzowały teoretyczną wiedzę i pozwoliły nauczyć się, jak wykorzystywać ją w praktyce.
  Przemysław Rzeszów, II edycja
 • 1
 • 2

Wspierają nas

 

Partnerzy wspierający

Partnerzy