Przywództwo - Polityka - Gospodarka

 

W ramach prowadzonych zajęć poruszamy kluczowe zagadnienia dla osób chcących aktywnie uczestniczyć w życiu polityczno-gospodarczym.


Przywództwo to cykl wykładów, warsztatów i ćwiczeń rozwijających kompetencje miękkie niezbędne w codziennej pracy liderów. To możliwość poszerzenia własnych horyzontów myślowych w odniesieniu do osób o bogatym dorobku zawodowym i życiowym. Słuchacze mają możliwość zdobycia umiejętności z wystąpień publicznych, negocjacji, zarządzania zmianą, doradztwa politycznego oraz tworzenia strategii. Wszystkie zajęcia będą prowadzone przez wybitnych krajowych i zagranicznych ekspertów.

Polityka to spotkania z czynnymi i byłymi politykami oraz ekspertami, w ramach których przyglądamy się procesom zachodzącym w Polsce i na świecie. Analizujemy praktyczne mechanizmy prowadzenia polityki krajowej i zagranicznej, a także zastanawiamy się nad strategicznymi wyzwaniami stojącymi przez Polską w nadchodzących dziesięcioleciach. 

Gospodarka to unikatowe spotkania z przedsiębiorcami i szefami największych polskich firm, najwyższej klasy menedżerami i start-upowcami, ludźmi, którzy tworzyli polską gospodarkę w ostatnich dwudziestu latach. Nasi goście dzielą się ze słuchaczami swoim zawodowym doświadczeniem i przedstawią je na konkretnych przykładach z własnych firm i organizacji.

Networking - ludzie są największa wartością Szkoły Przywództwa! W naszej opinii – organizatorów z zespołu Instytutu Wolności, ale również większości absolwentów – to dzięki zaangażowaniu uczestników i wykładowców Szkoła Przywództwa od samego początku okazała się wielkim sukcesem.

Dyskusje w trakcie wykładów i warsztatów, sesje networkingowe czy nieformalne spotkania po zajęciach to świetna okazja do powiększenia grona znajomych i być może przyszłych współpracowników. Swobodna atmosfera, jaka panuje podczas zjazdów, pozwala uczestnikom na lepsze poznanie się i nawiązanie relacji zawodowych i towarzyskich w gronie aktywnych osób reprezentujących różnorodne branże i środowiska. Udział w SPIW to wyjście ze strefy komfortu, to możliwość poznania fantastycznych ludzi i skonfrontowania własnej wiedzy z kolegami i koleżankami z całej Polski.


 Poznaj zasady udziału w SPIW i przejdź do formularza rekrutacyjnego 2019. Rekrutacja dodatkowa potrwa do 26 sierpnia 2019.

Wspierają nas

 

Partnerzy wspierający

Partnerzy